Kryolipolýza: Liposukce zmražením

Děláte si vrásky s vašimi tukovými polštářky? Štve vás, že už si nemůžete vzít vaše oblíbené oblečení?

Už žádné další vrásky, stres ani nákup většího oblečení! Pomocí kryolipolýzy se zbavíte přebytečného tuku rychle a bez bolesti. Kryolipolýza je nejúčinnější bezbolestná liposukce.

Co to kryolipolýza je a jak probíhá?

Kryolipolýza je převratnou metodou liposukce, která je dosud nejúčinnější – její výsledky jsou srovnatelné s klasickou liposukcí, navíc je zcela bezbolestná. Jedná se o liposukci zmražením tukových buněk, kterou lze provádět na všech částech těla. Vynikajících výsledků dosáhnete zejména na horních, dolních a bočních částech břicha, na vnitřní a vnější straně stehen a na zádech.

Kryolipolýza

Hned po první proceduře uvidíte fantastické zlepšení. Podkožní tuk se sníží minimálně o 25 % a v průběhu následujících měsíců efekt dále vzrůstá. Tukové buňky, které kryolipolýza odstraní, se už nikdy znovu nevytvoří.

Liposukce zmražením nemá žádná zdravotní omezení

Kryolipolýza je nechirurgickým ošetřením, které neporušuje celistvost pokožky. Po proceduře nepotřebujete ani žádnou dobu na rekonvalescenci, naopak – ihned se můžete vrátit k běžnému pracovnímu i společenskému životu. Nejste ani nijak omezeni ve stravování, cvičení nebo užívání léků.

Při liposukci zmražením si můžete číst, telefonovat či se jinak zabavit. Zákrok, který trvá 40 – 60 minut, je velmi pohodlný, jen v prvních minutách pravděpodobně ucítíte chlad, tento pocit však rychle vymizí. Kryolipolýza celkově nemá žádná zdravotní omezení a je maximálně bezpečná. Její bezpečnost a účinnost je samozřejmě certifikována kontrolním úřadem.

Proč kryolipolýza?

  • je to nejúčinnější bezbolestná liposukce
  • lze ji provádět na všech částech těla
  • sníží vrstvu podkožního tuku minimálně o 25 % hned po první proceduře
  • efekt dále vzrůstá v průběhu následujících měsíců
  • odstraněné tukové buňky jsou navždy pryč
  • neporušuje celistvost pokožky
  • nulová doba rekonvalescence
  • pohodlný zákrok a žádná omezení ve stravování, cvičení či užívání léků

Vaše objednávky a nezávazné konzultace v našem salonu
v Říčanech u Prahy přijímáme na tel.: +420 608 132 440