Přístrojová lymfodrenáž

Jak se účinně a trvale zbavit celulitidy? Nemusíte podstupovat bolestivé zákroky. Vše jde i mnohem příjemněji.

K prevenci a odstranění celulitidy, ale i zeštíhlení a zpevnění stehen, zadečku a bříška. Přispívá také k celkové detoxikaci organismu. Příjemný odpočinek spojený s krásou.

Jak přístrojová lymfodrenáž funguje?

Jedná se o lymfatickou masáž prováděnou přístrojem, který pracuje s cíleným tlakem. Princip přístrojové lymfodrenáže spočívá v přímém vlivu na podkožní buňky, ve kterých je uloženo velké množství toxických látek a tuku. Při této masáži se aktivuje lymfatický systém, díky čemuž škodliviny z těla odcházejí přirozeným způsobem.  Rozhodně se nejedná o bolestivou proceduru. Naopak pociťujete příjemný lehký tlak, kdy se postupně v pravidelném rytmu nafukují jednotlivé komory.  Ty jsou umístěny na dolních končetinách, případně i na hýždích a bříšku. Dochází tím k simulaci manuální masáže. Celou proceduru je potřeba opakovat zhruba 10 x – 15x, vždy 2x až 3x týdně.

Kdy začít o přístrojové lymfodrenáži uvažovat?

  • Liposukce (po operačních i neinvazivních zákrocích).
  • Potíže s celulitidou.
  • Bolesti cévního původu, například žilní trombóza nebo křečové žíly.
  • Pocit „těžkých nohou“ – velké zatížení dolních končetin.
  • U gynekologických potíží, jako například bolestivá menstruace.
  • Při snižování nadváhy.
  • Odstranění bolestí hlavy.

Přístrojová lymfodrenáž jako prostředek k odstranění celulitidy

Přístrojovou lymfatickou masáž proti celulitidě je vhodné kombinovat společně se zábalem. V nabídce máme několik druhů zábalů a doporučíme vám ten nejvhodnější. Například skořicový nebo zábal z mořských řas. Cílem této kombinované metody je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou. Skořicový krém se při zábalu nanese na patřičné partie, zafixuje a nechá působit. Během této doby odpočíváte a relaxujete. Teplo, které zábal vydává, také podporuje správnou látkovou výměnu a tím také správné odbourávání podkožního tuku.

Vaše objednávky a nezávazné konzultace v našem salonu
v Říčanech u Prahy přijímáme na tel.: +420 608 132 440